TONER DOLUMU, TONER FİYATLARI
YAZICI TAMİR MERKEZİ

Toner Dolum Fiyatları | Asteknik Bilgisayar;

Toner Dolum Fiyatları | Asteknik Bilgisayar;


Yazıcıdan - Yazıcıya, Dolum yapan firmadan - firmaya toner ya da kartuş dolum fiyatları değişkenlik göstermektedir. Genelde müşteri en ucuz fiyatlara dolum yapan firmaları tercih etmektedir. Uygun fiyatlara is yapan firmalar dolayısı ile toneri ya da kartuşu tam doldurmamaya ya da Çin Mali mürekkep ve Toner tozu kullanmaya itmektedir.

Kullanıcılar uygun fiyata doldurduğunu düşündüğü tonerini yada kartuşunun, baskı kalitesini gördüğünde ben ne yaptım demektedir. Bu da o kişi için yıkım, firma için ise bir daha o müşteriye hizmet edemeyeceği anlamına gelmektedir.

Biz Asteknik firması olarak edindiğimiz deneyim ve fiyat politikamız gereği, ucuz mal satacak kadar zengin olmadığımızı biliyoruz.

Müşterilerimize şunu söylemeyi borç biliriz; dolum fiyatlari ucuzladıkça, kalite ve hizmet ucuzladıgından randıman almak aynı ölçüde zorlaşacaktır.

Fiyatın neden ucuzladığı ile ilgili; siyah baskı yapan kartuşun içine toz doldurularak yapılan doldurma işleminde, kullanılan toz maliyeti, kalitesine göre 5-15 TL arası değişmektedir. Yalnızca kartuş içine kalitesiz toz koyan bir firma, işçilik hariç % 200, % 300 kar ederken, (Yalnızca toz konulduğunda 3 - 10 dakika arası sürer) kaliteli toz kullanarak yenileme yapan bir firmanın maliyeti 20 TL- 30 TL arasinda değişim gösterir.

Teni bir Tonerin 50 TL'ye satıldığı düşünülürse, yenileme yapan firmanın kazanç oranı düşük olmasına rağmen satış fiyatları size yüksek olarak yansır, ancak bu parayı ödediğinizde orijinal kalitede baskı almanızın yanında, toplam baskı adediniz doluma göre çok fazla olacağından, kazanan siz olacaksınız.

En ucuz toner dolumu fiyatları vererek iş yapan firmalar çok sık müşteri kaybetmelerine rağmen, benzer kalitede iş yapan rakiplerinden kaçan müsterilerin birde bunu deneyelim mantigi ile yeni müşteriler bularak hayatlarını sürdürmektedir. Kaliteli iş yapan firmaların ise müşterileri uzun ömürlüdür. Arada ucuz fiyat cazibesine kapılıp firma değiştirseler de, kısa sürede geri dönmektedirler.

Sağlıklı olarak çalışmak istiyorsanız yalnızca fiyatları ucuz olan toner dolumu yaptırmak yerine toner yenileme yaptırarak ekonomik fiyatlarla orijinal kalitesinde çalışabilirsiniz.

Hizmetlerimiz | Asteknik Bilgisayar;

© 2015 Toner Dolumu, Yazıcı Tamiri ve Yazıcı Satış Merkezi (Tüm Hakları ASTEKNİK BİLGİSAYAR'da Saklıdır.) Designed and Developed by SEO